BDS Hisingen, Göteborg

Välkommen till BDS Hisingen

Hildedalsgatan 30, 417 05 Göteborg
Tel: 031-51 34 30
info@eubildelar.se
Öppettider:
Måndag – Fredag 07:00-17:00
Lördag 10:00-14:00

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att ta del av nyheter & kampanjer.

Vi som arbetar på BDS Hisingen

Johan Andersson Butikschef
johan.andersson@eubildelar.se
Neven Nemec
Utesäljare neven.nemec@eubildelar.se
Dan Everhult
Order / Butik dan.everhult@eubildelar.se
Wiweca Johansson
Order / Butik wiweca.johansson@eubildelar.se
Veselin Nemec
Order / Butik vesa.nemec@eubildelar.se
Kicki Gustavsson
Order / Butik kicki.gustafsson@eubildelar.se
Gustav Johansson
Budbil / Lager gustav.johansson@eubildelar.se
Nabil Chacine
Budbil / Lager nabil.chahine@eubildelar.se
Harri Pellinen
Order / Butik
harri.pellinen@eubildelar.se
Johan Millblad
Budbil / Lager
johan.millblad@eubildelar.se
Anton Terkelsen
Budbil / Lager
anton.terkelsen@eubildelar.se

Anslutna BDS Verkstäder

BDS/BRAB Autoservice AB
Södra Hildedalsgatan 7
417 05 Göteborg
Tel: 031-7303246
info@brabutoservice.se
Öppettider:
Måndag – Torsdag kl.07:30 – 17:00
Fredag kl.07:30 – 14:30

BDS/Daniels Bilservice AB
Ullbergsvägen 3
43834 Landvetter
Tel: 031-919322
daniel@danielsbilservice.se
Öppettider:
Måndag – Torsdag kl.07:00 – 17:00
Fredag kl.07:00 – 14:00

BDS/Teda Bilservice AB
Andvägen 11
47540 Hönö
Tel: 031-965270
anders.dahlen1@gmail.com
Öppettider:
Måndag – Torsdag kl.07.00-17.00
Fredag kl.07.00 – 16.00

BDS/Bilverkstad Göteborg AB
Backa Bergögata 2F
422 46 Hisings Backa
Tel: 0760151519
info@bilverkstad-gbg.se
Öppettider:
Måndag – Fredag kl. 08:00-17:00

BDS/Sanden & Larsson Bilverkstad
Industrivägen 41
433 61 Sävedalen
Tel: 031-3367650
info@sandenlarssonbil.se
Öppettider:
Måndag – Torsdag kl. 07:00-17:00
Fredag kl. 07:00-15:00

BDS/Frölunda Bileknik
Lergöksgatan 10
421 50 Västra Frölunda
Tel: 031-494535
frolunda.bilteknik@gmail.com
Öppettider:
Måndag – Fredag kl. 07:00-18:00
Lördag kl. 10:00 – 15:00

BDS/Fordoncenter Göteborg AB
Brodalsvägen 11B
433 38 Partille
Tel: 0767672777
info@fordoncenter.com
Öppettider:
Måndag – Fredag kl. 08:00-17:00