BDS Halmstad

Välkommen till BDS Halmstad

Kristinehedsvägen 5, 302 44 Halmstad
Tel: 035-10 92 30
halmstad@eubildelar.se
Öppettider:
Måndag – Fredag 08.00-17.00
Lördag 10.00-13.0

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att ta del av nyheter & kampanjer.

Vi som arbetar på BDS Halmstad

Stefan Säv
Butikschef
stefan.saav@eubildelar.se
Andreas Rönnberg
Utesäljare andreas.ronnberg@eubildelar.se
Malou Restedt
Order / Butik malou.restedt@eubildelar.se
Fredrik Sawander
Order / butik fredrik.sawander@eubildelar.se
Sebastian Persson
Butik / Order
sebastian.persson@eubildelar.se
Joanna Sjunnesson
Butik / Order
joanna.sjunnesson@eubildelar.se

Anslutna BDS Verkstäder

BDS/Bohlins Motorverkstad
Kristinehedsvägen 5
30258 Halmstad
Tel: 035-107710
bohlinsverkstad@gmail.com
Öppettider:
Måndag – Fredag kl.08.00 – 17.00

BDS/STX AB
Trehjärtansväg 2
30241 Halmstad
Tel: 035-191876
andreas@stx.se
Öppettider:
Måndag – Fredag kl.08.00-17.00 Ö

BDS/Våxtorp Bilservice
BYGATAN 1
31275 VÅXTORP
Tel: 0430-30200
bdsvaxtorp@gmail.com
Öppettider:
Måndag – Fredag kl. 08.00 – 17.00