BDS Haninge, Stockholm

Välkommen till BDS Haninge.

Ni finner oss i Jordbro industriområde, hos oss hittar ni ett brett sortiment av märkesdelar, tillbehör & bilvårdsprodukter med hög kvalitet.

Vi blandar till färg i butiken i de flesta kulörer, allt från lackstift, sprayburk i 1K eller 2K samt på lösvikt. Vi får fram färgkoder till de flesta bilmärken och även RAL och NCS kulörer.

BDS Haninge
Dåntorpsvägen 5, 136 50 Jordbro
Tel:08-400 212 20
haninge@eubildelar.se
Öppettider:
Måndag – Fredag 07:00-17:00
Lördagar 10:00-14:00

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att ta del av nyheter & kampanjer.

Vi som arbetar på BDS Haninge

Jonatan Hedman
Butikschef
jonatan.hedman@eubildelar.se
073 317 26 73
Max Rydbrand
Utesäljare max.rydbrand@eubildelar.se
073 317 26 75
Angelica Carlén
Butik / Order
angelica.carlen@eubildelar.se
073 317 26 79
Krister Agerstig
Butik / Order krister.agerstig@eubildelar.se
073 317 26 72
Robert Nordgren
Butik / Order
robert.nordgren@eubildelar.se
073 317 26 71
Madeleine Lindqvist
Budbil / Lager / Order
madeleine.lindqvist@eubildelar.se
073 317 26 70
Malin Friberg
Budbil / Lager malin.friberg@eubildelar.se
Zarah Lindeqvist
Budbil / Lager

Anslutna BDS Verkstäder

BDS/Barfeld’s Motor
Vitsåvägen 9
14790 Västerhaninge
Tel: 073035 00 60
rallymannen@hotmail.com
Öppettider:
Måndag – Fredag kl.08:00–17:00

BDS/Björns Bilservice
Förrådsvägen 17
141 46 Huddinge
Tel: 08-711 92 90
grodby@hotmail.com
Öppettider:
Måndag – Torsdag kl.07:00–17:00
Fredag – kl. 07:00-15:00
Lunch 12:00–13:00

BDS/Lövdalens Bilverkstad AB
Häradsvägen 121
141 72 Segeltorp
Tel: 08 774 95 90
lovdalensbil@outlook.com
Öppettider:
Måndag – Fredag kl.07:15–17:00

BDS/PEAB Sköndal
Kvastvägen 17
128 62 Sköndal
Tel. 08-619 40 00
johan.dahl@peab.se
Öppettider:
Måndag – Fredag kl.08:00–17:00
Lunch 12:00–13:00