BDS Kista, Stockholm

Välkommen till BDS Kista

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att ta del av nyheter & kampanjer.

Vi som arbetar på BDS Kista

Jonatan Hedman
Butikschef
jonatan.hedman@eubildelar.se
073 317 26 73
Max Rydbrand
Utesäljare max.rydbrand@eubildelar.se
073 317 26 75
Angelica Carlén
Order
angelica.carlen@eubildelar.se
073 317 26 79
Krister Agerstig Butik / Order krister.agerstig@eubildelar.se

Robert Nordgren
Order
robert.nordgren@eubildelar.se
073 317 26 71
Madeleine Lindqvist
Order
madeleine.lindqvist@eubildelar.se
073 317 26 70
Johan Klevenskog Budbil / Lager johan.klevenskog@eubildelar.se
Naser Demiri Budbil / Lager naser.demiri@eubildelar.se

Therese Alvin Andersson
Budbil / Lager


Anslutna BDS Verkstäder

BDS/Spånga Autoservice AB
Kronofogdevägen 62
163 51 Spånga
Tel:  08-795 99 40
Info@spangaautoservice.se
Öppettider:
Måndag – Fredag kl.08:00 – 17:00

BDS/Bennys Bilcenter AB
Rosersbergsvägen 47
19571 Roserberg
Tel: 08-59035410
info@bdsbilverkstad.se
Öppettider:
Måndag – Torsdag kl.07:00 – 17:00
Fredag – kl. 07:00 – 16:00