BDS Lerum, Göteborg

Välkommen till BDS Lerum

Göteborgsvägen 6, 443 30 Lerum
Tel:0302 714 24
lerum@eubildelar.se
Öppettider:
Måndag – Fredag 07:00-18:00
Lördag 09:30-14:00

Hitta till oss!

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att ta del av nyheter & kampanjer.

Vi som arbetar på BDS Lerum

Fredrik Stenholm
Butikschef
fredrik.stenholm@eubildelar.se
Mikael Careau Order/Butik mikael.careau@eubildelar.se
Marina Johansson Order/Butik marina.johansson@eubildelar.se
Nicklas Holmén
Order / Butik nicklas.holmen@eubildelar.se
Max Närman
Order / Butik max.narman@eubildelar.se
 Sandrine Holm
Budbil / Lager
sandrine.holm@eubildelar.se

Anslutna BDS Verkstäder

BDS/Klingberg & Forsberg
Järnstångsvägen 45
43330 Partille
Tel: 031-444320
klingberg.forsberg@telia.com
Öppettider:
Måndag – Torsdag kl.7:00 – 16:30
Fredagar kl.7:00 – 15:00

BDS/K.B.S Kims Bil & Däck AB
Hjulmakarev. 9
44341 Gråbo
Tel: 0722755976
kbs@kimsbil.se
Öppettider:
Måndag – Torsdag kl.08.00 – 17.00
Fredag kl.08.00 – 14.00

BDS/Lerums Gummiverkstad AB
Pomonav 2
443 35 Lerum
Tel: 0302-10947
info@lerumsgummiverkstad.se
Öppettider:
Måndag – Fredag kl.07.00 – 16.30